Yükleniyor...

Yazar: Görüntülenme: 428 | Yorumlar: 6 | Tarih: 28 Jul 2019 03:48
Sitenizi ziyaretçilerle coşturun. YTizlenme sitemiz ile Ziyaretçi gönderiyoruz. Ziyaretçiler tamamen gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır.

Her ziyaretçi belirlediğiniz koin miktarı x 5 saniye sitenizde durmakta ve ilgisini çekecek bir haber yada ürün olması durumunda yeni sekmede sitenizi açarak gezinebilmektedir.

Ziyaretiçinin ilgisini çekmeyen ürünler olması durumunda saniye sonunda siteden ayrılmaktadır.

Sitenize gönderilen ziyaretçi trafiğinin faydası Alexa.com değerlerinizi hızla yükseltir. Alexa dünya genelinde sitelere puan veren bir sistemdir. Sitenizin güncel içeriği ile birlikte Google Alexa değerlerine önem vermektedir.

Alexa değerleri düşük olan siteler Google sıralaması üstte olan sitelerdir. Siz bu yazıyı Google aracılğı ile bulduysanız YTizlenme`nin Alexa değerlerinin büyük önemi vardır.

Alexa.com sitenizin tekil yada çoğul ziyaret sayısına değil sitenizde oluşan trafik sirkülasyonuna göre değerlerini güncellemektedir.

YTizlenme sitemiz üzerinden sitenize sınırsız sayıda ziyaretçi göndermekteyiz.

Nasıl Satın Alınır: YTizlenme sitemize üye olarak sitenizi ekleyin. Sitenizin alt sayfalarını da eklemeniz oldukça faydanıza olacaktır. (örnek: hakkimizda.html, urunlerimiz.html, iletisim.html gibi)

Sitenizi ekler iken gösterim başı koin oranınız ne kadar yüksek ise siteniz o kadar ilklerde çıkmaktadır. Ücretsiz üyeliklerde 5`den 25`e kadar koin verilebilirken, VIP üyeliklerde 50 koine kadar verilebilmektedir.

Yani 20,000 koininiz ile eklemiş olduğunuz sitenize gösterim başı 5 koin verirseniz 4,000 ziyaretçi sitenizi ziyaret etmiş olacaktır.

Daha fazla ayrıntı için Bize Ulaşın

E-posta: iletisim@ytizlenme.net
Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.