Yükleniyor...

S.S.S

1) Nasıl Abone/izlenme Kazanabilirim?
Öncelikle giriş yapmalısınız ardından üst kısımda ki menüden hesap ekle seçeneğine tıklayın, istediğiniz işlemi seçin.
2) Koin Ne İşe Yarıyor?
KOİN sayesinde daha çok abone/izlenme kazanıyosunuz yani koin olmazsa olmazdır.KOİN kazanmak için başkalarının videolarını izleyebilir onlara abone olabilir veya koin satın alabilirsiniz.
3) Abone olan kullanıcılar gerçek mi?
Sistem havuz sistemi olduğu için abone olan/izleyen kişilerde sizin gibi %100 gerçek kullanıcılardır.
4) Sistem nasıl işlemekte?
Havuz sistemi esastır.Bütün kullanıcılar bir havuzda toplanır.Birbirlerine abone olup ve izleme yaparak koin kazanırlar ve bu koinlerle kendi sayfalarına izlenme ve abone kazanırlar.
5) Güvenli mi?
Kesinlikle evet, sizden bizim adımıza şifre isteyen kişilere asla itibar etmeyin.
6) TBM Nedir?
TBM "Tıklama Başına Miktar" yani abone veya izlenme başına vereceğiniz KOİN miktarını ifade etmektedir.
7) Aboneler neden gidiyor ?
Sitemizde Abone Kazanmaya Başladığınız Andan İtibaren Hızlı Bir Şekilde Aboneleriniz Gelmektedir Fakat İlerleyen Günlerde Abone Düşme Sorunu Yaşamanız Oldukça Normaldir Sebebi ise Youtube Kullanıcıların Bazılarını Spam Altına Alarak Engelliyor ve Abone Düşmesi Yaşıyorsunuz Sebebi İse Youtube İle Kaynaklıdır. Bizim Sistemden Abone Olup Abonelikten Çıkan Kullanıcılarımız Var mı ? Elbette Var Peki Onların Cezası Nedir ? Onların Cezaları Tespit Edilip Hesapları Direkt Olarak Yasaklanıyor Ve Bundan Sonra Hesaplarında Abone,izlenme,yorum,beğen,site trafik ve para kazanma Gibi Özelliklerini Kullanamıyor. O yüzden Abonelikten Çıkmamaya Özen Gösterin ve Kurallarımıza Uyunuz. Yoksa Hesabınız Yasaklanır Ve Asla Geri Dönüşü Olmaz.
Youtube izlenme veya beğeni olmadan olunan abonelikleri spam olarak görüyor ve kendiliğinden atıyor. O yüzden öncelikle izlenme kazanıp sonra abonelik kazanmayı tercih edin. Bu Bilgileri Eksiksiz Tamamlayın Ve Youtube Spam’a Düşmemeye Çalışın.
8) Nasıl para kazanırım?
Video izleyerek ve kanallara abone olarak kazandığınız koinleri bakiyeye dönüştürüp hesabını Havale ve EFT yoluyla çekme talebinde bulunarak para kazanabilirsiniz.
9) Youtube abone kasma, internetten para kazanma
Sistem youtube abone hilesi gibi aramalarda bulunabilir. Fakat kesinlikle hile değildir. Sistemi bulabilceğiniz etiketler Youtube abone kasma, Youtube Izlenme kasma, internetten para kazanma, youtube beğeni kasma, youtube izlenme hilesi, youtube abone kasma 2019 şeklinde olabilir. Bu sistem karşılıklı abone arttırma abone kazanmak isteyenler, 1000 abone 4000 saat sınırını aşmak ve İnternetten kolay para kazanmak isteyenler için kurulmuştur.